Hellhouse Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapUtca I_icon_mini_portalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Pénztár
Utca EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:36 pm by Joseph O'maile

» Társoldalak
Utca EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:29 pm by Aaron Silverstone

» ANGLIAA, RESZKESS!
Utca EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:18 pm by Aaron Silverstone

» Friss...
Utca EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:44 pm by Aaron Silverstone

» A szellemek
Utca EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:52 am by Aaron Silverstone

» Minta
Utca EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:51 am by Aaron Silverstone

» Mento szabályzat
Utca EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:45 am by Aaron Silverstone

» Kincseskamra igénylése
Utca EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:44 am by Aaron Silverstone

» Adatlap minta
Utca EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:43 am by Aaron Silverstone

Statistics
Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lunaa

Jelenleg összesen 309 hozzászólás olvasható. in 88 subjects
Top posters
Sam Griffiths
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Aaron Silverstone
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Catena Kohr
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Ashmore Serael
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Turel Altmann
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Victor Aelfric
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Atanos
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Lionel Cross
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Isaac Rickfield
Utca I_vote_lcapUtca I_voting_barUtca I_vote_rcap 
Linkek/Bannerek
FRPG Top Sites - Magyarország

 

 Utca

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5330
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Utca   Utca EmptyKedd Jún. 22, 2010 9:16 pm

Itt bárki összefuthat bárkivel, aki csak a városban jár. Smile
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5330
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Júl. 12, 2010 5:59 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Ashmore

Ahogy kint ücsörögsz az egyik padon, egy lányt pillantasz meg, aki hatalmas táskát vonszol maga után. Idegesen lépdel az egyik autó felé, majd megáll, és kinyitja a csomagtartót. Felmerülhet benned az, hogy talán ő lenne Alex. Az, akinek ha közvetve is, de köze lehet a halálesetekhez. Ha megszólítod, talán reagál is, és akár ki is faggathatod a halálesetekkel kapcsolatban. Akár néhány érdekes infót is összeszedhetsz róla, s az is feltűnhet, hogy a lány kicsit ideges is, hiszen kapkodva pakolászik a járműben. Lehetséges, hogy épp a halálesetek miatt próbál menekülni a városból egy időre.

Victor és Turel

A férfi mosolyogva csukta össze a laptopját, és csúsztatta be a többi papírral együtt táskájába. Kiemelt a tárcájából néhány dollárt, amit az asztalra tett, majd pedig azonnal felállt.
- Nos, akkor indulhatunk? – kérdezte, miközben türelmetlenül dobogni lábfejével. Amint ti is összeszedelőzködtök, és kifizetitek a rendeléseteket – már ha volt, indulhattok is társatokhoz, aki ekkor már valószínűleg egy újabb személlyel beszélget.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Júl. 13, 2010 3:11 am

// Szemet, szemért... //

Belemerültem gondolataimba, szemeimet az ég felé fordítottam. Ugyanaz a látvány, ami már annyiszor tárult elém. Lassú, fehér árnyalatokkal ellátott felhők haladtak a levegő kék óceánján. Ilyenkor úgy éreztem, ha cigiztem volna, biztosan rágyújtottam volna. Mennyi alkalommal láttam már ugyanezt, hosszú életem során tán ez volt az egyetlen dolog, ami nem kívánt változni. Ám ez így is volt rendjén, valószínűleg nem is szívleltem volna másfajta eget. Mint mindig, most is lényegtelen eszméket futtattam le magamban, majd egy halvány mosoly húzódott meg a szám szélén. Lassan kémleltem át a terepet, a rohanó embereket, akiknek megannyi feladatot kellett elvégezniük, mégis oly rövid élet adatott meg nekik. Egy ügyvédnek kinéző alak aktatáskával, teljesen belemerült a beszélgetésbe, amit mobiltelefonján keresztül kivitelezett. Egy szerelmes pár, kiket teljesen hidegen hagyott a külvilág, egymásba karolva ballagtak az utcán, mintha csak a pillanatnak éltek volna. Négy biciklis kölyök, gondtalanul és tudatlanul, még csak nem is sejtve azt, hogy egyszer be fognak lépni a nagybetűs életbe, ahol farkasokként küzdenek egymással az emberek. Pár év múlva iskolások lesznek, azután pedig állásuk lesz, majd a szerencsésebbeknek egy békés családja. Valamint egy lány, magányával, s zavarodottságával kitűnve a közelben lévő honfitársai közül. Zaklatottság sugárzott arckifejezéséről. Jobban megnéztem magamnak, láthatóan sietett, mivel már az autójának is kinyitotta csomagtartóját.
~ Talán ő az a bizonyos Alex? Istenem, mennyi időmegtakarítás lenne, ha valóban megleltem volna ily hamar... Na, de tegyünk egy próbát.~ gondoltam magamban, ezt követően egy apró lendülettel pattantam fel a padról. Komótosan átballagva az út másik oldalára, a hölgy kocsijának dőltem.
- Jó napot! Milyen szép napunk van, nem igaz? Komolyan mondom, felüdülés ilyenkor a szabad levegőn lenni.- jelentettem ki közvetlenül, akárcsak egy olyan fickó, aki megszokásból viselkedett efféleképpen. Pedig kedvesség egyáltalán nem volt bennem, információt szerettem volna kihúzni a lányból.
- Ha lenne barátnőm, biztosan vele lógnék egész álló nap. Bár, sajnos nem minden ember ennyire szerencsés. Tudja, nem rég jöttem ki abból az étteremből, miután elbeszélgettem egy szimpatikus férfival. Azt mondta, hogy a lányának meghalt a vőlegénye. Azt hiszem Alexnek hívták, a srácot pedig Mikenak... Milyen tragikus történet. A sors gonosz és könyörtelen játéka. Úgy látom, ön idevalósi. Ahogy meg a korából ítélem, talán ismerte is az érintetteket. Tévednék?- kérdeztem, eztán mélyen a lány szemeibe vájtam, gyanakvó tekintetemet.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utca Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utca
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellhouse Szerepjáték :: Játéktér :: Amerika - Államok :: Illinois :: Rock Island-
Ugrás: