Hellhouse Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFalatozó étterem I_icon_mini_portalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Pénztár
Falatozó étterem EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:36 pm by Joseph O'maile

» Társoldalak
Falatozó étterem EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:29 pm by Aaron Silverstone

» ANGLIAA, RESZKESS!
Falatozó étterem EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:18 pm by Aaron Silverstone

» Friss...
Falatozó étterem EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:44 pm by Aaron Silverstone

» A szellemek
Falatozó étterem EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:52 am by Aaron Silverstone

» Minta
Falatozó étterem EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:51 am by Aaron Silverstone

» Mento szabályzat
Falatozó étterem EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:45 am by Aaron Silverstone

» Kincseskamra igénylése
Falatozó étterem EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:44 am by Aaron Silverstone

» Adatlap minta
Falatozó étterem EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:43 am by Aaron Silverstone

Statistics
Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lunaa

Jelenleg összesen 309 hozzászólás olvasható. in 88 subjects
Top posters
Sam Griffiths
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Aaron Silverstone
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Catena Kohr
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Ashmore Serael
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Turel Altmann
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Victor Aelfric
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Atanos
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Lionel Cross
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Isaac Rickfield
Falatozó étterem I_vote_lcapFalatozó étterem I_voting_barFalatozó étterem I_vote_rcap 
Linkek/Bannerek
FRPG Top Sites - Magyarország

 

 Falatozó étterem

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 4:47 pm

Egy igazán csendes hely, ahol a felszolgálók, és a dolgozók kedvesek. Étlapjukon sokféle étel szerepel, melyek mind nagyon ízletesek. Azonban nem csak a kiszolgálásáról híres ez az étkezde, hiszen a legtöbben csak és kizárólag Julie néni isteni almás pitéjéért látogatnak el az étterembe.

Falatozó étterem 11diner
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 4:48 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Rock Island egy kisváros, Iowa és Illinois állam határán. Az utóbbi néhány napban furcsa halálesetek történnek a város felé vezető 74-es főút mentén, ami több újságnak is feltűnt, így mindenki ezen csámcsogott, hiszen nem mindennapi módon ölték meg az áldozatokat. Az elhunytak szeme egytől-egyig hiányzott. A halottkémek szerint valamilyen magas hőfokú fémtárggyal égethették ki az áldozatok szemeit, akik az út mentén elvérezve hagyták hátuk mögött az árnyvilágot. Igazán szörnyű halál ez bármely ember számára attól függetlenül, hogy milyen életet élt.
Az áldozatok között semmilyen összefüggést nem talált a hatóság, azonban ez nem jelenti azt, hogy nincs is. Emellett sem ujjlenyomatot, sem semmi egyéb nyomot nem találtak a helyszíneken, így a rendőrség tanácstalan, s leginkább csak a sötétben tapogatózik.
Az utolsó áldozat Adam Sanders volt, akinek nővére (Isabella Sanders) Rock Island legkedveltebb éttermében dolgozik.

Feladat:
Megtalálni a lényt, aki a gyilkosságokat viszi véghez, és elpusztítani – bármilyen eszközzel.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 5:23 pm

< Szemet, szemért... >

A napok teltek, s tennivalóból is volt bőven mindenki számára. Amikor Victorral egy délelőtt éppen a híreket böngészgettük, egy furcsa dologra akadtunk. Egy Rock Island nevezetű helyen titokzatos halálesetek sorozata vette kezdetét. A gyilkos az egyik út mentén támadott rá a szerencsétlen áldozatokra, s mindannyiuknak eltávolította szemét. Mit ne mondjak, eléggé kellemetlen érzés lehetett számukra. Valamiféle fémből készült eszközzel történt az "operáció". Lehet, csupán egy őrült orvos garázdálkodik a 74-es útszakaszon, de lehet, több ez annál... Amennyiben pedig ez így van, akkor az ügy máris a mi asztalunkra került. Innentől meg már csak az volt hátra, hogy kezdetét vegye a kis kiruccanás a békés, kedves kisvárosban, ahol bizonyára "egészen véletlenül" történtek hasonló események a közelmúltban. Most nem vehettem fel a bőrszerkómat, ezért csak a szokásos szürke kabátomban, valamint egy kék farmerben indultam neki a dolgoknak. Persze két pisztolyom a kabát belső zsebeiben hevert. Megkértem alakváltó cimborámat, helyezze már a kardomat is bele a fényképezőgépe állványának tartójába, úgy talán nem lesz annyira feltűnő, mintha a hátamon viselném. Mivel kocsija csak Altmannak volt, de az is felmondta a szolgálatot, így kénytelenek voltunk busszal nekivágni.

Kimerítő és hosszú utazáson voltunk túl, mire elértük a helyszínt. Amikor leszálltam a buszról, körözni kezdtem az elzsibbadt bal karommal.
- Hm... Tényleg kellene már egy autó. Ha így folytatjuk a gatyánk is rámegy a buszozásra, meg elkezdhetek járni gyógytornára.- jelentettem ki egy savanyú arckifejezés mellett. Kezeimet azonnal zsebemre vágtam, azután nyugodt tempóban ballagtam társam mellett.
- Szóval a hatóságok nem találtak összefüggést a holtak közt, nyomok meg sehol. Szerinted szellem?- kérdeztem Victort, mert leginkább arra gyanakodtam. Beérve az étterembe, bólintottam egy mélyet, majd oldalba löktem Aelfricet.
- Showtime!- súgtam oda neki, nem sokkal később pedig a recepciós elé ballagtam.
- Jó napot! A nevem John Connor, újságírók vagyunk. Szeretnénk egy-két szót váltani egy bizonyos Isabella Sanders nevű hölggyel, az öccse halálával kapcsolatban.- löktem oda sódert a fickónak, utána vártam a fejleményeket. A többi kérdést tuti Victorra fogom hagyni.
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 5:50 pm

< Szemet, szemért... >

Leszálltunk a buszról és a lapockáimat mozgatni kezdtem, ami hát mondjuk úgy nem volt túl kellemes ennyi buszozás után.

- Hm... Tényleg kellene már egy autó. Ha így folytatjuk a gatyánk is rámegy a buszozásra, meg elkezdhetek járni gyógytornára. - Mondta a társam és mélyen bólintottam rá.
- Szóval a hatóságok nem találtak összefüggést a holtak közt, nyomok meg sehol. Szerinted szellem? - Kérdezte Ashmore.
- Igen, valószínűleg az, mivel semmilyen nyomot nem találtak a rendőrök viszont összefüggést sem. Valószínűleg talán nincs is köztük, csak annyi, hogy azon az úton garázdálkodtak. Valószínűleg egy bosszúálló szellem...utána olvastam egy kicsit a dolgoknak. - Kacsintottam Serael-ra. Ezután betértünk az étterembe és Serael súgva jelezte itt az idő:

- Showtime! - Mondta.
- Úgy bizony. - Mosolyodtam el és a recepcióshoz sétáltunk.

- Jó napot! A nevem John Connor, újságírók vagyunk. Szeretnénk egy-két szót váltani egy bizonyos Isabella Sanders nevű hölggyel, az öccse halálával kapcsolatban. -Mondta nyugodt hangon Ashmore.
- Nyugodjon meg nem fogjuk zaklatni csak pár felszínes kérdés, nekünk sincs kedvünk az ilyenhez ezért akarunk túl lenni rajta. - Mondtam megnyugtató hangon, hogy semmi baja nem származhat, ha felfedi a kilétét annak akit ki akartunk kérdezni.
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 6:32 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

A pultos kissé bamba képpel néz a két ismeretlen férfire, akik újságírónak vallják magukat, s a Sanders fiú halála miatt érkeztek. Mióta a halálesetek elkezdődtek, azóta folyamatosan megtalálják az ezzel kapcsolatos kérdésekkel. Elvégre mégiscsak ő az egyik dolgozója a város legjobb hírű étkezdéjének.
Pár pillanatig még gondolkodik, hogy mit is kéne válaszolnia, hiszen Isabellát elég nagy megrázkódtatás érte, ráadásul szinte minden nap újabb újságírók jelennek meg, akik öccse haláláról kérdezősködnek.
- Most nincs bent, de ha gondolják, adják meg a számukat, és amint megérkezik, felhívja Önöket. – hadarta el gyorsan.
Még szinte be se fejezte mondatát, máris megszólalt az új vendéget jelző csengő a bejáratnál, s egy magas, sötétszőke hajú lány lépett be. Szemeit szinte vérvörösre sírta, s látszott, hogy egész éjszaka alig aludt valamicskét. Már megjelenése is árulkodott arról, hogy valószínűleg ő lesz a halott fiú nővére.
- Szia Matt! Csak néhány percre jöttem be, szóval ne kezdj el kiabálni, hogy mégis mit keresek itt. – üdvözölte a pultost sírástól rekedt hangon a személyzeti ajtó felé sietve.
- Bella, ez a két férfi téged keres. Azt mondták, újságírók.
A lány azonnal megállt, szinte odafagyott a nemrégiben felmosott járólaphoz, majd gépiesen a két férfi felé fordult.
- Üljenek le valamelyik asztalhoz. Mindjárt jövök. – nyögte ki végül, majd eltűnt az ajtó mögött.

Néhány perc elteltével valóban csatlakozott is hozzájuk, majd kissé dühös hangnemben fel is tette a szokásos kérdéseket, amit manapság az újságíróknak tesz fel.
- Mit akarnak? Nem okoztak még elég szenvedést?
Kérdezte meggyötörve. Érthető is volt haragja, hiszen az elmúlt napokban sorra faggatták a zsaruk és az újságírók.
Ujjaival türelmetlenül dobolt az asztalon, miközben várta a választ.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 7:20 pm

< Szemet, szemért... >

Sikeresen előadtuk magunkat, majd a recepciós elég furcsa fejjel tekintett ránk, bár meglepődés nem igazán látszott az arcán. Sejtelmesen előrehajoltam, miközben könyökeimet a pultra helyezve a fickó szemeibe tekintettem.
- Nos?- kérdeztem, kissé siettetve a választ. Ez talán még jól is jött, hiszen némelyik újságíró szeret buzgólkodni. Hát, én csak próbáltam hitelesebbé tenni a dolgot, gyakoroltam kicsit a színészkedést. Mikor kijelentette, a hölgy éppen nem tartózkodik az épület falai között egy nagy sóhajtás kíséretében megfordítottam fejemet, majd a férfinek háttal állva, egy lehangolt, egy szavas mondat hagyta el számat:
- Nagyszerű...
A dolgot csak még könnyebbé tette a tény, miszerint nekem egyáltalán nincs mobiltelefonom. Hiába, a történéseket mindig a könnyebbik oldaláról rendeztem le. Felkutatni, megsemmisíteni, és utána talán kérdezni, de csak amikor a kedvem úgy tartotta. Most más volt a helyzet. Nem mehettem csak úgy ki a 74-es útszakaszra ücsörögni két pisztollyal az oldalamon, plusz egy karddal a kezemben. A szellemek, feltéve, ha az a ludas az ügyben, mindig nagyobb, összetettebb eljárást igényeltek. Felmerült bennem a kérdés, most mi a francot fogunk csinálni, ám bizonyára pár másodpercen belül elkértem volna a nő lakcímét a pultostól, s akkor a házához állítottunk volna, csakhogy nem így történt. Az ajtón egy szőke illető lépett be, aki a gyengébbik nemhez tartozott. Ránézésre eléggé megviselt volt. Lassan Victor felé fordultam, majd fejemmel biccentettem egyet a lány irányába. Az ez utáni beszélgetésből kiderült, ő az emberünk, majd úgy nézett ránk a hölgy, mint aki már most a pokolba kíván minket.
- Üdv!- intettem neki egyet egy kínos, halvány mosoly kíséretében. Pár pillanat elteltével a nő az egyik asztalhoz küldött bennünket. Kezeimet újra zsebre dugtam, egészen odáig, amíg le nem huppantunk az egyik asztal köré.
- Szegény csaj...- mondtam, azután magam elé helyeztem egy étlapot. Nem, mintha éhes lettem volna, csupán kíváncsiságból olvasgattam.
- Te! Azon töprengtem, ha ennek vége, kellene valahol szerezni egy kis pénzt. Mostanában alkalmi munkákat sem nagyon találok, vagy amikor mégis, akkor tuti közbejön egy meló. Szóval szerintem meg kellene kérni Turelt, hogy dolgozzunk nála a múzeumban. Valami biztonsági őr féleségnek azért csak elmennénk nem?- kérdeztem az alakváltót, miközben megrántottam a bal vállamat.

Amint a lány megérkezett, azonnal úgy szólt hozzánk, akár egy kupac szeméthez.
- Öhm... Először is részvétem az öccse halálával kapcsolatban. Ne aggódjon, mi segíteni szeretnénk nem bántani.- próbáltam a hölgyemény bizalmába férkőzni.
- Az első kérdés az lenne, hogy Adamnek volt valaha köze más halálesethez?- érdeklődtem, mialatt mélyen Isabella szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Márc. 15, 2010 7:48 pm

< Szemet, szemért... >

Tehát leültünk az asztalhoz és Ashmore így szólt:
- Öhm... Először is részvétem az öccse halálával kapcsolatban. Ne aggódjon, mi segíteni szeretnénk nem bántani. - Mondta őszintén Serael.
- Részvétem...tudom mit érez a rokonommal is hasonló dolog történt...nagyon sajnálom. - Néztem mélyen bele a hölgy szemébe.
~ Hátha egy kis szimpátia segít a dolgokat könnyebbé tenni. - Futott át az agyamon a gondolat.
- Az első kérdés az lenne, hogy Adamnek volt valaha köze más halálesethez? - Kérdezte a társam.
-Kérem gondoljon át minden egyes részletet ami kapcsolódhat hozzá, nagyon fontos lenne. - Kértem meg a szőke megtört nőt, és vártam, hogy belekezdjen az eseményekbe.
Vissza az elejére Go down
Turel Altmann
1. szint
1. szint
Turel Altmann


Hozzászólások száma : 23
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 16.
Age : 29

Karakterlap
Faj: Vámpír
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyKedd Márc. 16, 2010 5:54 pm

< Szemet, szemért... >

Mivel, hogy sokat járkálok a múzeum ügyében a mai nap se volt különb. Miközben mentem az Illinoisi utakon egyszer csak a motor leállt.
~ Na, ez kellet még nekem. - gondoltam magamban miközben a fejemet a kormányra fektettem. Kiszálltam a kocsimból, s szétnéztem.
~ Ebben az utcában nem látok autószerelőt. De mindegy megkérdezem. - folyt le ez a gondolat a fejemben majd egy kicsit körülnéztem és megakadt a szemem egy jó kis éttermen.
~ Ott jó is lesz. - jelentettem ki magamban, majd a bejárati ajtóhoz mentem. Kinyitottam az ajtót és az étterem olyan szép volt belül is, mint kívül is. Nem sokkal miután beléptem két ismerős szaga csapta meg az orromat. Már láttam is őket Victor és Ashmore ültek egy asztalnál, de nem voltak egyedül egy hölgy is csatlakozott hozzájuk. Odamentem az asztalhoz, majd így szóltam:
- Üdv barátaim, jó napot hölgyem. - köszöntem nekik, s vártam a reakciójukat.
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyKedd Márc. 16, 2010 7:16 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Isabella sértődötten ült tovább a helyén, s figyelmesen hallgatta a két srác részvétnyilvánítását. Jól esett neki, és ettől arckifejezése is megenyhült, azonban ettől függetlenül még mérges volt. Nem elég, hogy az elmúlt napokban zaklatták, még most is faggatják a firkászok, noha már mindent elmondott nekik. Az már viszont nem az ő problémája, ha ebből nem adtak le mindent.
Az első kérdés, mely elhangzott úgy hatott rá, mintha képen vágták volna.
- Ez mégis hogyan kapcsolódik ahhoz, hogy az öcsém meghalt? – emelte fel hirtelen a hangját, majd kissé halkabban folytatta. – Egyébként is… kik maguk, azon kívül, hogy újságírók?
Még alig fejezte be kérdését, amikor egy újabb, számára ismeretlen alak jelent meg az asztaluknál. Látszólag ismerte a másik két férfit, hiszen barátainak szólította őket. Bella nem tudott másra gondolni, csak hogy sikerült még egy újságírót összeszednie, aki valószínűleg ismét csak őt fogja zaklatni öccse halálának kapcsolatban.
- Remek… Még egy… – morogta orra alatt – Üljön le – mutatott az utolsó szabad helyre.
Lustán a sószóró felé nyúlt, majd elkezdett vele játszani. Az apró, hófehér szemcsék ide-oda gurultak az üvegcsében. A lány szemét le sem véve tette fel következő kérdését:
- Egyéb kérdés? – kérdezte.
Tekintete végig siklott a három férfin, majd hátra dőlt, s várta, hogy lesz-e még egyéb kérdés.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyKedd Márc. 16, 2010 9:53 pm

< Szemet, szemért... >

A nő kissé felszabadultabb pillantásokat vetett ránk, miután kedvesebb szavakkal kíséreltünk meg hatni rá. Az illető kérdésére komoly arccal így feleltem:
- Higgye el, valószínűleg nagyon is kapcsolódik. Azt pedig, hogy mi kik vagyunk valójában... Öhm... Hát elég furcsán hangzana. De ebből a hangnemből csupán arra tudok következtetni Ms. Sanders, miszerint rátapintottunk valamire. Vagy talán nem így van?- kérdeztem, mialatt sejtelmesen tekintettem a nő szemeibe. Még válaszolni sem tudott azokra a kérdésekre, amiket feltettünk neki, viszont ekkor váratlanul megjelent Turel. Először csak azt hittem, hogy a szemem káprázik, s nagyra nyílt íriszekkel, tanácstalanul néztem rá Victorral. Ő valószínűleg ugyan úgy volt a dologgal, akárcsak én. Miután ránk köszönt, Isabella azon nyomban hellyel kínálta, viszont ekkor azonnal felálltam az asztaltól.
- Nahát! Üdvözlöm, Wilson kolléga! Milyen régen is találkoztunk utoljára? Ha megbocsájtanak, nekünk van egy kicsi megbeszélni valónk.- mosolyodtam rá a nőre, ezt követően egy komoly bólintást indítottam Victor felé, jelezve ezzel, ha tudja, akkor folytassa a "kihallgatást", ameddig távol leszünk.
- Mi van Rosaval, a feleségeddel?- érdeklődtem, hangosan, valamint feltűnően Altmanntól, miközben karommal átíveltem a hátán, majd a jobb vállánál fogva odébb vezettem az asztaltól. Amint kellőképpen távol értünk az alakváltó barátoméktól, megálltam Turel előtt zsebre tett kezekkel az étterem közepén. Alaposan körülnéztem, nem-e hall bennünket valaki, mikor pedig tiszta volt a terep elkezdtem beavatni:
- Victorral éppen nézegettük a hírlapot, amikor rábukkantunk itt egy esetre, és idejöttünk. Hagytam volna üzenetet, de nem tudtalak elérni sehol. Na szóval, a helyzet a következő. Több áldozat, semmi nyom, mindegyiknek ki volt vágva a szeme, plusz az összes a 74-es út mentén történt. A szegény lánynak előadtuk, hogy újságírók vagyunk, tudni illik az öccse volt a legutolsó áldozat. Aelfric szerint bosszúálló szellemmel van dolgunk, bár nekifutásból nekem sem akadt jobb ötletem.
Ami után elhadartam a felállást a vámpír cimborámnak, komótosan kezdtem visszaballagni az asztal felé. Nem tudakoltam meg Tureltől, miként is került ide, mivel az idő nem volt rá alkalmas. Talán, miután kiértünk az étteremből majd mindenről beszámol. Visszatérve, elfoglaltam a széket, amelyiken nem régiben ültem, s figyelmesen hallgattam az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 5:09 pm

< Szemet, szemért... >

Miután Altmann csatlakozott hozzánk Ashmore elinvitálta az asztaltól és elmagyarázott minden részletet neki.
~ Rendben, így akkor ő is képben lesz. - Tettem hozzá és a nő szemébe néztem.
- Hmm...szóval amint a társam mondta, lehet van ebbe az ügybe valami furcsaság, de kérem mondjuk el mindent, amit csak tud az elhunytról. - Mondtam megnyugtató hangon.
~ Nem fogom még most elárulni ki vagyok, mert akkor szinte elzárkózna és az nem tenne jót az ügynek, ha megtudná, hogy egy természetfeletti lényt sejtünk a dologba.
- Kérem... - Kértem meg ismét a nőt, hogy minden részletet mondjon el, olyat is akár, aminek talán köze sem lehet a halálesethez.
Vissza az elejére Go down
Turel Altmann
1. szint
1. szint
Turel Altmann


Hozzászólások száma : 23
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 16.
Age : 29

Karakterlap
Faj: Vámpír
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptySzomb. Márc. 20, 2010 2:40 pm

< Szemet, szemért... >

Amikor az asztalhoz mentem, s köszöntem a két barátom nagyot nézett. A lány, aki még az asztalnál ült szolt, hogy foglaljak helyet és rámutatott az egyetlen üres székre az asztalnál.
- Rendben. - jelentettem ki és húztam ki a széket, de váratlanul Ashmore köszönt és Wilsonak nevezett.
~ Ez furcsa, nekem szól? - kérdeztem zavarodottan magamtól. Eztán Ashmore hangosan rákérdezett, hogy van a feleségem rögtön arra gondoltam először, hogy most egy ügyön dolgoznak, s másoknak adták ki magukat.
Persze jól van a feleségem csak egy kicsit náthás. - válaszoltam Serael kérdésére. Egy két perc múltán a jobb vállamnál fogva a vérfarkas odébb vezetett. Mikorra már elég távol értünk az asztaltól elmondta Ashmore , hogy most éppen egy különös gyilkosságot próbálnak megoldani, de a gyilkosról még csak, feltételezik, hogy egy bosszúálló szellem.
Eztán visszamentünk az asztalhoz, majd helyet is foglaltam.
~ Ez egy elégé jó ügy szerencsém van, hogy nem maradtam ki belőle. - gondoltam, majd egy kicsit hátradőltem a székkel, s vártam, hogy valaki mondjon valamit vagy kérdezzen.


(Bocs ha egy kicsit megvárattam valakit csak hát ma lett újra netem)
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:04 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Isabella tekintetével követte a két távozó alakot, s figyelte, ahogy beszélgetnek. Csak Viktor hangja juttatta eszébe, hogy nem maradt egyedül. Még kissé felháborodva, de megpróbált válaszolni a kérésre, miszerint mindent mondjon el az öccséről. Kissé zavarta a „furcsaság” szó, habár tudta, hogy a történteket tényleg ennek lehetne nevezni. Elvégre milyen ember szórakozik útmentén egy tűztől izzó vasdarabbal, hogy azzal égesse ki az arra kocsikázók szemét?
- Először akkor felelnék a társa kérdésére… - sóhajtott. - A testvéremnek semmilyen halálesethez nem volt köze, hacsak azt nem vesszük, hogy 15 évesen elütött egy macskát, miközben az apánk kocsiját próbálta meglovasítani.
Mosolyodott el mondatát befejezve. Még emlékezett, hogyan reagált a meghiúsult kocsilopásra, na meg a szomszéd néni halálra gázolt macskájának hírére. Csoda, hogy a feje fel nem robbant a dühtől.
Arca néhány pillanat múlva ismét elborult, hiszen eszébe jutott, mi is történt. Már soha többé nincs öccse, akit pátyolgathatna, vagy pusztán viccből bemárthatna a szüleiknél. Milyen muris is volt, amikor az anyjuk születésnapi partiján kezdtek el kicsiként kajacsatázni. Egy hónapnyi szobafogságot kaptak miatta, hiszen nem kevés ember volt jelen a partin…
Miután visszaérkezett az álnéven bemutatkozott Ashmore és Turel, máris belekezdett az események ecsetelésébe.
- Adam a szomszéd városból jött haza. A barátnőjénél volt a hétvégén… Igazából úgy volt, hogy előtte való nap jön haza, de a kocsijának valami baja lett, és így még egy napot kellett maradnia. Gondolhatják, hogy mennyire letaglózta a hír… Megbeszéltük, hogy amint elindul, felhív, s ha már a közelben jár, akkor is. Épp a nagyapánknál voltam, aki a város szélén él, és úgy gondoltam, hogy majd felvehetne útközben. Fel is hívott mind a két alkalommal, azonban nem találkoztunk.
Szeme lassacskán ismét megtelt könnyel, amit kezében szorongatott zsebkendőjével próbált letörölgetni, majd egy újabb sóhaj után folytatta:
- Egészen késő estig vártam rá, de nem jött. Még csak egy telefon se, hogy hol van, vagy mi történt. Így hát elkértem nagyapától a kocsi kulcsot, és elindultam megkeresni, hátha csak lerobbant, vagy valami. Azonban semmi… A kocsiját megtaláltam a várostól néhány kilométerre, de Adamet sehol se találtam. A városba visszatérve azonnal a rendőrségre siettem, s bejelentettem az eltűnést. Néhány nap múlva értesítettek is, hogy megtalálták az erdő szélén. – fejezte be a mesélést.
Még most is alig akarta elhinni, hogy ez megtörténhetett. Fogalma se volt, hogy mégis ki lehet annyira beteg, hogy ilyet tegyen. Hogy meg öljön valakit…
- Most ha megbocsátanak… – felállt, s elhagyta az éttermet.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyVas. Márc. 21, 2010 8:38 pm

< Szemet, szemért... >

Miután beavattam Turelt is a dolgokba, visszaültünk az asztalhoz, azután hallgatni kezdtem Isabella beszámolóját. Kezeimet összekulcsoltam, s a szám elé tartottam őket. Látszott, szegény lány erősen töprengett az eseményeken, valószínűleg gyötörték a régi emlékek is.
~ Fenébe is! El akarom kapni azt a rohadékot, aki ezeket teszi az emberekkel...~ futott végig egy eltökélés az agyamon. A hölgy elkezdte mesélni, miszerint öccse a barátnőjétől tartott hazafelé, amikor az eset megtörtént. Erre egy csillanás jelent meg a szememben, és felmerült bennem a gondolat, hogy az egész eddigi elméletünket eldobhatjuk a francba a gyilkosságokkal kapcsolatban.
~ Ezek szerint nem is a gyilkosokon áll bosszút az a valami. Ettől függetlenül még szellemnek kellene lennie, mivel más lények nem nagyon csinálnak hasonlót.~ merengtem, azután tovább hallgattam Isabella beszámolóját, néha pedig bólintottam fel egyet. Nem sokkal később a hölgyemény könnyes szemekkel távozott.
- Na, ettől nem lettünk sokkal okosabbak.- jelentettem ki, miközben sóhajtottam egyet. Komoly tekintetemet magam elé meresztettem, másodpercek erejéig pedig csak bambultam.
- Igazából van egy feltételezésem, viszont ehhez alaposan bele kell mélyülnünk a hely történelmébe, plusz meg kellene tudni bizonyos információkat is. Na most! Adam ugyebár a barátnőjénél tartózkodott, de nem tudott időben hazaérni, mert a kocsijával történt valami. Már egyáltalán, ha ez igaz. Arra jutottam, a merénylőnk lehet egy olyan személy is, aki azért gyilkolja az embereket, mert hűtlenek voltak a párjukhoz. De mindannyiukról megtudni, hogy igaz volt-e, vagy sem. Szinte lehetetlen...- szólaltam meg, mire ráharaptam az egyik ujjamra. Ez bizony nehéz egy eset volt, ám megpróbáltam a legkézenfekvőbb következtetéseket meghozni.
- Pillanat, megkérdezek valamit a recepcióstól, hátha tud rajtunk segíteni. Addig kérlek ti is találgassatok, ha pedig van jobb ötletetek, osszátok meg velem, miután visszatértem!- mondtam a két társamnak, miközben egy lendülettel fölkeltem az asztaltól, utána a pulthoz sétáltam.
- Bocsánat, lenne itt még valami! Mivel ön ezen a helyen tevékenykedik, gondoltam tudna felelni pár kérdésemre. A legfőbb az lenne, hogy az áldozatok milyen neműek voltak? Mindannyian férfiak, vagy esetleg a gyengébb nemhez is tartoztak páran közülük?- érdeklődtem, ezt követően kíváncsian vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 2:23 pm

< Szemet, szemért... >

A nő tehát elment, majd Ashmore felkelt az asztaltól és a recepcióshoz, ment hátha több információt tud kihúzni belőle.
~ Hát ez érdekes, ahogy Serael mondta, az eddigi feltevésünket elvethetjük, inkább azt kellene kideríteni, hogy mikor és pontosan ott történt az úton az eset, mivel valószínűleg a szellem a meggyilkolását újra és újra eljátssza az arra kocsikázókkal. - Gondoltam végig magamban, majd Turelhez szóltam:
- Valószínűleg, hogy pár ember tud róla, hogy mi is történt ott régebben, vagy a rendőrségnél az akták között ott kell szerepelnie a bűncselekménynek. - Mondtam a vámpír társamnak és vártam, hogy Ashmore visszajöjjön újabb információval.
Vissza az elejére Go down
Turel Altmann
1. szint
1. szint
Turel Altmann


Hozzászólások száma : 23
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 16.
Age : 29

Karakterlap
Faj: Vámpír
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:50 pm

< Szemet, szemért... >

A nő miután mindent megosztott velünk, amit az elhunyt fickóról tudott fogta magát és elment az asztalunktól.
~ Na, legalább most már én is többet tudok Adam haláláról. - gondoltam magamban majd, Serael felvázolta, hogy a szellem csak hűtlen emberekre támad.
- Nos, ebben lehet valami. - válaszoltam eztán nemsokára Ashmore is elment a recepcióshoz feltenni pár kérdést. Victor eztán elmondta, hogy a rendőrségen is kellene lennie a gyilkosságokról adatnak.
- Hát igen szerintem következőleg oda kéne menni. Könnyedén megszereznénk, hiszen te alakváltó vagy csak annyi lenne a dolgod, hogy egy rendőrnek felvedd az alakját és az emlékeiből biztosan tudnád, hogy hol vannak az ügyről írt jelentések. - mondtam Victornak eztán a falnak támaszkodtam, s vártam Seraelra.
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyPént. Ápr. 02, 2010 5:39 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Ashmore:


A recepciós a pulton könyökölve játszadozott tollával, s közben néha-néha körül nézett az étteremben. Pont ekkor vette észre, hogy közeledsz hozzá, s valószínűleg épp ezért fel is egyenesedett, és kérdő pillantásokkal tekinetett rád.
- Hüm... Ha jól tudom, akkor eddig az összes áldozat férfi volt. Sokak szerint Mike Metthews szelleme öli halomra az arra kószáló embereket, de én hülyeségnek tartom. Hiszen szellemek nem léteznek. Vagy ha léteznének, akkor se öldösnék az embereket csak úgy...
Talán felkelti a kíváncsiságod, ez a bizonyos Mike Metthews, akit megemlített a recepciós, s talán még kérdezősködhetsz is felőle.
- A teste még mindig nem került elő, pedig már legalább öt éve, hogy eltűnt... - jegyezte meg szomorkásan egy melletted ülő férfi.


Victor és Turel:

Miután társatok elhagyja az asztalt, kettesben maradtok. Egyelőre csak annyit tehettek, hogy amíg távol van Ashmore, addig megtárgyaljátok, hogy hogyan is tovább. Nem lesz egyszerű dolgotok, bár az előny, hogy egyikőtök egy alakváltó, így könnyedén elemelhet majd egy-két dokumentumot, ha esetleg betértek a Rendőrségre.
Hirtelen felfigyeltek egy férfire, aki nem messze tőletek mohón pislog a recepciós és Ashmore felé. Talán ő is tudhat valamit, ami fontos lehet számotokra. Lehet, hogy ki kéne őt is kérdezni.

//Elnézést, hogy megvárattalak benneteket, de akadt egy kis probléma a gépemmel. ^^"//
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 11:52 am

< Szemet, szemért... >

Miután odamentem a pultoshoz, s feltettem neki a kérdést, ő el is kezdte magyarázni azt, amire számítottam. Az egész dologban csupán egyetlen bökkenőt véltem felfedezni, amire eddig nem gondoltam volna. Egy férfi nevét hallottam, biztos voltam benne, ezért összeráncolt homlokkal, s oldalra fordított szemekkel vágtam töprengő fejet. A pultos utolsó mondatára egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Hát persze...- tettem hozzá. Mielőtt újabb kérdést tehettem volna fel a velem szemben álló alaknak, felszólalt egy másik is, ki szintén elég érdekes információt közölt velem. Végigmértem az alakot, eléggé úgy nézett ki, mintha problémái lennének az életben.
- Ön talán ismerte Mike-ot?- érdeklődtem, miközben figyelmesen vártam mit fog felelni.
~ Nem tudom mi oka lehet annak a nyomorult szellemnek a gyilkolásra. Bár ezeknek sokszor nem is kell nagy indok, csak annyi, hogy saját elképzeléseiknek megfeleljen. Szóval a testét sem találták meg... Lehetséges, hogy azon a környéken van valahol a hullája, amerre az embereket vadássza le. Vagyis inkább, ami azóta megmaradt a testből.~ folytattam eszmefuttatásomat, éreztem egyre közelebb kerülünk az igazság kiderítéséhez. Ha nem is biztos, de már van egy szellemjelöltünk, innentől pedig már sokkal könnyebb lesz kideríteni az ügyet. Eközben olyan érzésem támadt, mintha figyelne valaki, bár nem fordultam hátra, az talán túl feltűnő lett volna.
- Na és, hogyan halt meg Mike?- kérdeztem, azután ismételten csendben maradtam.

// Semmi gond, mindenkivel megesik. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:02 am

< Szemet, szemért... >

Ashmore ismét kérdezősködni kezdett, és úgy látszott jó úton van, hogy sok információt megtudjon az esetről. Ránéztem Altmann-ra és így szóltam:
- Nézd azt a fickót, annyira pislog Serael-re, hogy szinte kiesik az asztaltól...hehe. - Tettem hozzá és felálltam az asztaltól. Lassan elkezdem sétálni a titokzatos alak felé, majd hátrafordítottam a fejem és így szóltam, de persze ezt csak ő hallotta:
- Turel örülnék neki, ha megtudnád, hogy a rendőrfőnök mikor szabadnapos és egy fénykép vagy felvétek, esetleg a háza pontos címe is jól jönne. - Suttogtam, majd odaálltam a titokzatos fickó elé, aki még mindig csak pislogott.
- Üdv a nevem Leo Cortez...újságíró, tudna valami mondani az esettel kapcsolatban. - Néztem rá kérdően és figyeltem a reakcióit.
Vissza az elejére Go down
Turel Altmann
1. szint
1. szint
Turel Altmann


Hozzászólások száma : 23
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 16.
Age : 29

Karakterlap
Faj: Vámpír
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyVas. Ápr. 11, 2010 8:48 pm

< Szemet, szemért... >

Serael egyre több hasznos választ húzott ki a helyi lakosokból. Eztán Victor közölte velem viccesen, hogy az egyik lakos már nagyon pislog.
- Hehe, lehet, hogy már van benne egy kis alkohol. - tettem hozzá eztán a barátom felállt az asztaltól, s elindult. De néhány pillanat múlva visszanézett és megkért, hogy a rendőrfőnökről gyűjtsek infót meg egy fényképet.
- Okés majd megszerzem. - mondtam neki és én is elindultam.
~ Remélem sikerül találnom róla fényképet meg egy lakcímet. - gondoltam magamban majd az egyik nőhöz odamentem, s így szóltam:
- Üdvözlet hölgyem! Én Wilson Grazer vagyok az illinoisi újság írója. Szeretném, ha leírná erre a zsebkendőre az itteni rendőrfőnök nevét, mert ő lesz az év legjobb rendőre és, ha kérhetném, a lakcímét is megtudja adni, mert egy kép is kéne róla az újságba. - kértem meg az ismeretlen nőt.
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 3:39 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Ashmore:

Felfigyeltél a melletted ülő férfi megjegyzésére, s talán jól is tetted. Kérdésedre egy falat palacsinta után meg is érkezik a válasz:
- Hát… ahogy vesszük. A lányommal járt, Alex-szel abban az időben. Meg is rázta rendesen a fiú halála… – kapta be a következő falat palacsintát. – Mike halála után két héttel lett volna a hivatalos eljegyzési partijuk, ha jól emlékszek. – mondta szomorkásan.
Talán ez adhat valami támpontot az áldozatait szedő lénnyel kapcsolatban.
- Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan halhatott meg az a szerencsétlen fiú, de az a hír járja, hogy egy fémrudat találtak nem messze a főúttól, ahol a kocsija volt. Erről talán csak a lányom tudna beszélni, mert ő volt vele a szomszéd városban intézni az eljegyzési partit.
Ha megkérdezed a férfit, hogy merre találod Alexet, talán elárulja, és akár több információt is megtudhatsz Alex halálával kapcsolatban. Sőt, talán sikerül megoldanod magát a rejtélyt is.

Victor

A férfi, aki feltűnően nagy figyelemmel kísérte Ashmoret először észre se veszi, hogy társasága érkezik. Csupán akkor tűnik fel számára, hogy ott vagy, mikor megszólítod. Zavartan néz rád, mintha nem értené, miről is beszélsz, azonban zavartsága hirtelen eltűnik, s inkább a mohóság veszi át helyét.
- Hogy őszinte legyek, én is épp ezt szerettem volna kérdezni. A nevem Buster Jackson vagyok, a Daily Newstól. Ha nem tévedek, önök is a rejtélyes halálesetek ügyében nyomoznak. – hadarta el mondandóját.
Valószínűleg neki is feltűntek a furcsaságok, amik a városba vezető úton történnek. A férfi hellyel kínál, s te készségesen el is fogadod. Talán ha feltesztek egymásnak néhány kérdést, kiderül, hogy mi is folyik itt, vagy hogy a férfi tényleg az-e, akinek vallja magát.

Turel

Miután Viktor kiadta neked a „parancsot”, elindulsz beszerezni a szükséges infókat a rendőrfőnökről, melyet valószínűleg bárki megadhat. A nő, akit leszólítasz bamba képpel néz rád, mintha valami földön kívüli lennél, vagy hasonlók, majd észbe kap, s elveszi a zsebkendőt, amire fel is jegyzi a kért adatokat. Ezután vissza is szolgáltatja azt. A zsebkendőn egy a Chuck Williams név szerepel, s alatta egy cím: Baker utca 125. A nő, mielőtt még távozna, egy megjegyzést is tesz a papírdarab visszaszolgáltatása után:
- Ha jól tudom, jelenleg nincs a városban a rendőrfőnök, majd csak a hétvégén jön haza, addig csak a felesége, és a fia van otthon.
Ezután kisétál az étteremből, majd beszáll a kocsijába, hogy végül elhajtson – valószínűleg haza. Most már csak társaidat kell összeszedned, hogy elindulhassatok a rendőrfőnök házához.
Vissza az elejére Go down
Ashmore Serael
1. szint
1. szint
Ashmore Serael


Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 5195
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 13.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas / Little Rock

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyKedd Ápr. 13, 2010 10:38 pm

< Szemet, szemért... >

A falatozó alak elkezdte mesélni, hogy az a Mike nevezetű egyén az ő lányába volt belehabarodva, még mielőtt véget ért az élete.
~ Azért kissé sajnálom az embereket. Én már 1000 éve járom ennek a világnak az útjait, de még mindig nem untam meg. Mások pedig csak húsz évig élnek, vagy talán kicsivel többig, azután máris magukhoz szólítják az égiek. Sanyarú sors.~ gondoltam magamban, miközben a jobb kezem ujjaival zongoráztam a pulton, csak amolyan feszültségoldásként. Mikor meghallottam, hogy nem sokkal később már össze is házasodtak volna, elfordítottam az arcomat.
- Részvétem... Nem sokszor adódik olyan alkalom, mikor tényleg úgy érezzük, megtaláltuk az igazit. Kegyetlen dolog, amikor odafentről maguk mellé hívják őt, még mielőtt összeköthetnénk az életünket.- próbáltam vigaszként ható szavakat mondani. Egy részem valóban meg tudta érteni a boldogságtól megfosztott gerlepár kínját, de a másikat nem igazán tudta érdekelni. Igazából sosem voltam egy romantikus alkat, ezért a szerelem felhők közé röpítő érzései, plusz a szomorú véget érő love story-k nem igazán voltak rám hatással. A férfi huzamosabban kezdett beszélni, aminek menetét figyelmesen hallgattam végig. Lassan, folyamatosan bólogattam, búskomor ábrázattal, ezzel pedig azt próbáltam kifejezni, hogy minden egyes részét felfogtam az információknak, amiket az elkeseredett ember kívánt megosztani velem.
~ Ideje lesz cselhez folyamodni. Muszáj többet kiderítenem a lányáról, ám ehhez valamilyen módon a bizalmába kell férkőznöm. Azt hiszem, meg is van!~ merengtem, nem sokkal később pedig egy halvány, szinte alig észrevehető mosoly húzódott a számra. A kezemet a fickó vállára tettem, majd elvigyorodtam.
- Ne aggódjon barátom! Isten tudja miért, de a nők erősek ilyen téren. Biztos vagyok benne, hamarosan az ön lánya is megtalálja a boldogságot.- soroltam a talán biztatónak tűnő szavakat, aztán visszafordultam a pultoshoz.
- Kérem, töltsön ennek a mellettem ülő úriembernek egy italt! Én állom, ő választ.- közöltem az alkalmazottal, de utána ismét a szomorkás ex apósjelölthöz szóltam:
- Ne maradjon szárazon az a sok palacsinta, nem igaz?
Hátrafordultam, majd egy bólintással jeleztem a többieknek, minden rendben van, ám eközben láttam, ők is akcióba lendültek.
- Mellesleg... Mi a helyzet most a lányával?- érdeklődtem újból komolyabb arccal. Bíztam benne, pontatlan tapogatózásom ellenére több hasznos adatot is el fog árulni a fickó, vagy még a végén kénytelen leszek itt hagyni pénztárcám tartalmának jelentősebb részét... Azt pedig nagyon nem szerettem volna.
Vissza az elejére Go down
Victor Aelfric
1. szint
1. szint
Victor Aelfric


Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 5175
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Amerika / Arkansas

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 11:08 am

Tehát helyet foglalva végig kísértem a szememmel az illetőt. Hátradőlve nyugodtan, kértem meg, hogy osszuk meg az információt egymással:
- Kérem osszuk meg az információt, hogy végére tudjunk járni az üggyel és rájöjjünk mi is ez...talán egy bosszúálló. - Kértem meg, majd a mondat végére belettem egy csavart, így le tudom szűrni a reakciójából, hogy talán ez a fickó egy másik vadász, vagy ha nem akkor szerencsére csak egy újságíró.
~ Remélem beválik és akkor rájövök, ki is ez valójában... - Gondoltam nyugodt tekintettel végig az előző tervemet.
- Tehát... - Bólintottam a fickóra, hogy ossza meg az információt és valami reakciót váltson ki belőle az előző mondatom.
Vissza az elejére Go down
Turel Altmann
1. szint
1. szint
Turel Altmann


Hozzászólások száma : 23
Aktívság : 5186
Hírnév : 0
Join date : 2010. Feb. 16.
Age : 29

Karakterlap
Faj: Vámpír
Kaszt:
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 9:11 pm

Miután megkértem a lányt, hogy írja le a szükséges adatokat, elmondott pár fontos tudnivalót például, hogy a rendőrfőnök csak hétvégére lesz itthon, miután ezt elmondta sietve elkezdet sétálni az ajtó felé, de én még utána szóltam:
- Köszönöm hölgyem!
~ Na, végre megvannak az információk. Szóval van egy fia. Van, egy ötletem hogyan szerezhetem meg a képet. - gondoltam magamban, majd elmentem a kocsimhoz. Előkotortam a laptopomat, s rögvest bekapcsoltam. Miután ez megtörtént rákötöttem a vezeték nélküli internetet a laptopra. Gyorsan felnéztem a My Space-ra, ahol beírtam a családnevet és kiválasztottam Rock Islandsot. Egyetlen egy embert találta, aki valószínűleg a fia volt. Sok kép volt feltéve neki, de találtam egyet, ami a Grand Canyonnál készült, s a kép címe ez volt ,,kirándulás anyummal és apummal''. A képen volt egy kb 40 éves férfi, aki középen állt és a nőnek meg a gyereknek fogta a vállát.
~ Biztos ő lesz az. - futott át az agyamon. Gyorsan rákötöttem a mobilamat a lep topra, majd átmásoltam a képet. A kocsimból kiszálltam és odamentem Victorhoz, aki valakivel beszélgetett.
- Aelfric itt vannak a szükséges adatok. – mondtam miután odaadtam a telefonomat és a zsebkendőmet.
Vissza az elejére Go down
Sam Griffiths
Admin
Admin
Sam Griffiths


Hozzászólások száma : 58
Aktívság : 5339
Hírnév : 2
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : behind ya! *-* xD

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem EmptySzer. Május 12, 2010 4:04 pm

< Szemet, szemért… - Mesélő >

Ashmore

A férfi, szíves örömest elfogadja meghívásodat, ám csak egy pohár ásványvizet kér, mely néhány pillanat múlva már előtte állt a szénsavas ásványvízzel teli pohár. Lassan itta a hideg folyadékot, miközben azon merengett, hogy hogy is lehet a lánya. Gondolkodásából sikerült kizökkentened, így a férfi ismét rád figyel.
Válaszát jól megrágja, hiszen nem tudhatja, hogy valójában ki is vagy, vagy minek érdekel egyáltalán a lánya, de miután rájön, hogy nincs mitől félnie, elárulja, hogy Alex épp otthon van, és egy másnap kezdődő túrára készül.
Ha sietsz, talán még otthon találod, miközben pakolászik, és még akár ki is kérdezheted. Egyedül is mehetsz, de akár társaidat is megvárhatod, hogy közösen induljatok tovább.

Victor

Az ismeretlen, az előtte heverő összecsukott laptop után nyúl, majd felnyitja, s néhány pillanatnyi pötyögés után feléd fordítja. A monitoron egy cikk szerepel, mely egy iskolai bálról szól. A cikk körülbelül öt éves lehet a dátum szerint. Az egyik képen egy pár is látható, akiknek látszólag túlságosan is összeragadt a szájuk.
- A képen szereplő két alak Alice Johnson és Mark Metthews, az akkori bálkirálynő és bálkirály a középiskolai szallagavatón. Ezzel a képpel csupán egyetlen probléma van... Még pedig az, hogy a Metthews-srác akkoriban Alex Starkkal járt. – kezdi el mondókáját, ami először talán nem is tűnik érdekesnek.
A férfi maga felé fordítja a laptopot, majd ismét hallani lehet, ahogy elkezdett valamit írni. Amint ezt befejezte, ismét feléd irányítja a monitort, melyen egy másik cikk szerepel.
- A cikk szerint a srácot december 25-én ölték meg, egy hétfői napon, két nappal a bál után. Nem tudom, de én a csaj helyében elég zabos lettem volna, amiért képes volt megcsókolni egy másik lányt mindenki szeme láttára… Na meg aztán a halál módja… Mark kocsijától alig néhány méterre egy forró rudat találtak – pillant jelentőségteljesen rád, majd némi szünet után folytatja. – A mostani gyilkosságok mind erre hajaznak azzal a különbséggel, hogy a testek minden alkalommal előkerülnek. Véleményem szerint valamiféle szellem lehet a dologban, bár akárkinek mondtam, nem hitt nekem, hiszen az elmúlt öt évben szinte minden második hónapban volt ilyen gyilkosság. – fejezi be végül.
Laptopját maga felé fordítja, majd lezárja azt, jelezve, hogy már nincs több mondani valója.
- Most te jössz. Mit találtatok eddig?

Turel

Sikerül egy képet találnod a rendőrfőnökről, amit társad a későbbiek folyamán fel használhat. Épp sikerül akkor Viktorhoz érned, mikor a társaságában lévő férfi a mondandója végéhez ér, azonban ettől függetlenül vámpírképességeidnek köszönhetően néhány mondatfoszlányt sikerül elkapnod.
Az ismeretlen rád pillant, majd tekintete visszasiklik Viktorra. Mohón várja, hogy elmondjatok neki mindent, amit tudtok, cserébe azokért az információkért, amiket ő elárult.
- Esetleg veletek tarthatok én is? – teszi fel a kérdést.
Nem biztos, hogy jó ötlet lenne egy kívül állót is beavatni a dologban, azonban ti döntitek el, hogy mennyit árultok el neki abból, hogy mik is vagytok valójában. Azonban megéri kockáztatni, hiszen úgy tűnik, viszonylag sok információval rendelkezik, és akár segítségetekre is lehet. Viszont azzal is számolnotok kell, hogy talán hátráltat is majd titeket valamilyen szinten.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falatozó étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falatozó étterem   Falatozó étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Falatozó étterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellhouse Szerepjáték :: Játéktér :: Amerika - Államok :: Illinois :: Rock Island-
Ugrás: