HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Latest topics
» Pénztár
Szer. Aug. 01, 2012 8:36 pm by Joseph O'maile

» Társoldalak
Szer. Aug. 01, 2012 8:29 pm by Aaron Silverstone

» ANGLIAA, RESZKESS!
Szer. Aug. 01, 2012 7:18 pm by Aaron Silverstone

» Friss...
Kedd Júl. 31, 2012 9:44 pm by Aaron Silverstone

» A szellemek
Hétf. Júl. 11, 2011 11:52 am by Aaron Silverstone

» Minta
Hétf. Júl. 11, 2011 11:51 am by Aaron Silverstone

» Mento szabályzat
Hétf. Júl. 11, 2011 11:45 am by Aaron Silverstone

» Kincseskamra igénylése
Hétf. Júl. 11, 2011 11:44 am by Aaron Silverstone

» Adatlap minta
Hétf. Júl. 11, 2011 11:43 am by Aaron Silverstone

Statistics
Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lunaa

Jelenleg összesen 309 hozzászólás olvasható. in 88 subjects
Top posters
Sam Griffiths

Aaron Silverstone

Catena Kohr

Ashmore Serael

Turel Altmann

Victor Aelfric

Amythiel Jade Smith

Atanos

Lionel Cross

Isaac Rickfield

Linkek/Bannerek
FRPG Top Sites - Magyarország

Share | 

Összekötő utak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aaron Silverstone
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 52
Aktívság : 2941
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Néz rám és megtudod :P Biztos, hogy nem a menyországban xD

Karakterlap
Faj: vámpír
Kaszt: ....
Oldal: semleges

TémanyitásTárgy: Összekötő utak   Szomb. Jan. 16, 2010 10:44 am

Itt találhatók az összekötő utak amik Arkansas állam városait kötik össze.. Van hosszabb és van rövidebb...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://hellhousefrpg.forumotion.net
Victor Aelfric
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 19
Aktívság : 2855
Hírnév : 0

Karakterlap
Faj: alakváltó
Kaszt:
Oldal: jó

TémanyitásTárgy: Re: Összekötő utak   Hétf. Márc. 01, 2010 9:13 pm

A találkozás

Éjszaka volt. A karórámat a hold fényében mártóztattam meg, hogy jól lássam a mutatóit. Az órám éjfél előtt öt percet mutatott. Őszintén én sem tudtam, hogy mit keresek az összekötő útnál, amely Arkansas felé húzódott. Az út nem volt messze az erdőtől talán tíz-húsz méterre, amely azért volt fontos, mivel az erdőt fényképeztem. Rengeteg állat volt a közelben így számtalan képet készítettem róluk. A leheletem kezdett erőteljessé válni és még jobban összehúztam a kabátomat.
~ Furcsa érezni a hideget a bőrömen, pedig tudom, hogy sosem halnék bele. - Gondoltam végig a majdnem ''hallhatatlanságom''-at. Ott sétáltam egyedül az út szélén, pár kocsi elhaladt mellettem, de egyik sem nyújtott volna egy rövid fuvart Arkansas városába.
~ Ezek az emberek több mint száz év alatt sem változtak, de nem lényeges, hisz szeretek sétálni, főleg ha este van. - Futott át az agyamon, amikor egy bagoly szállt az egyik fa ágára. Lassan emeltem fel a nyakamból a fényképezőgépet és megörökítettem.
- Te is megvolnál. - Mondtam halkan, bár ha ordítottam volna, akkor is csak az állatok hallották volna.
~ Az évek alatt rájöttem, hogy csak emberi formát tudok felvenni, ami kicsit elszomorít, de ha még ez sem lenne akkor valószínűleg unalmas életem volna. - Gondoltam.
Az oldalamra függesztett forgótáras fegyveremet egy pillanatra megérintettem, bár őszintén nem tudtam miért cselekedtem ezt. Félig guggolva lefényképeztem, egy útra tévedt őzet, majd elindultam az úton Arkansas felé, amely akár öt-hat kilométerre is lehetett.

A hozzászólást Victor Aelfric összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 01, 2010 11:00 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése
Ashmore Serael
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 29
Aktívság : 2875
Hírnév : 0

Karakterlap
Faj: vérfarkas
Kaszt:
Oldal: jó

TémanyitásTárgy: Re: Összekötő utak   Hétf. Márc. 01, 2010 9:32 pm

A találkozás

Az út mentén ballagtam, miközben a sötét erdőbe bámultam. Amikor valamilyen jármű hangját véltem felfedezni, azonnal az egyik fa mögé rejtőztem, hiszen kissé érdekes látványt nyújtottam volna egy karddal a hátamon.
~ Tényleg be kellene szereznem valamilyen autót, mert kezd egyre kényelmetlenebbé változni ez az egész.~ merengtem, majd egy pocsolya mentén ballagtam el, melynek tükrében megnéztem az arcomat. Kezeim a nadrágom zsebében hevertek. Éppen egy pitiáner szellem elintézéséből tartottam Little Rock felé.
~ Ha minden a terv szerint halad, talán holnap reggelre már otthon is leszek. Ellenkező esetben igen nagy kellemetlenségek is felléphetnek.~ merengtem megint. A Hold gyönyörűen fénylett, bár még nem Telihold volt, viszont ennek valamilyen szinten örültem is. Túlságosan eltöprengtem, majd kis idővel később egy furcsa szagra lettem figyelmes.
- A franc!- suttogtam, majd rögtön a talajra zuhantam, s bekúsztam az egyik bokor alá.
~ Na, ez csodálatos! A jelek szerint a fickó pont felém halad. Ráadásul ez nem is ember, szóval semmi garanciám nincs arra, hogy észrevétlen maradtam. Hm... Úgy tűnik mégsem érek haza napfelkelte előtt.~ futott végig eme gondolat az agyamon, nem sokkal később pedig villámgyorsan felpattantam az egyik fára, onnan pedig a másikra, s így tovább, egészen, amíg már jó mélyen az erdőben nem voltam.

~ Gyengült az illat, ám még mindig érzem.~ állapítottam meg, miközben az egyik ágról figyeltem az erdőt.

// Következő hozzászólás: Arkansas - Erdő //
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Összekötő utak   

Összekötő utak
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal